

§ Vi minner om at maksimal lovlig hastighet for små elektriske kjøretøy er 20km/t. Ved valg av attributt: 20km/t (lovlig), vil denne modellen være lovlig.
DOBBELT DEMPERSYSTEM
G-serien er kompakt og praktisk uten at dette går på bekostning av kjørekomforten. El sparkesykkelen er designet med lekre doble luftdempere foran og bak. Dette resulterer i en svært behagelig kjøreopplevelse!
DOBBELT BREMSESYSTEM
G-serien er utstyrt med skivebrems forran og trommelbrems bak. Begge kan enkelt brukes ved bruk av håndbremsene plassert på høyre og venstre styrehendel.
LETT + KOMPAKT
Med en vekt på 19kg er G-serien perfekt for deg som ønsker en spennende, kraftig og komfortabel sparkesykkel, som alikevell er enkel å bære, lagre og frakte.
PUNKTERINGSFRI
G-serien leveres med 8.5'' punkteringsfrie dekk slik at du aldri trenger å tenke på luftrykket eller punkteringer.
100% LOVLIG!
G-serien er utstyrt med lys foran og bak, ypperlig bremsesystem, ringeklokke og oppfyller ellers alle krav for å brukes lovlig på offentlig vei i Norge. Vegvesenet stiller krav til bremselengde for at el-sparkesykkelen skal være lovlig, dette er for å sikre føreren i eventuelle farlige situasjoner som kan oppstå i trafikken. G-serien tilfredsstiller dette kravet med glans. Modellen er utstyrt med skivebrems i front samt trommelbrems på bakhjulet.
G-serien:
Modell Motor Batteri Optimal rekkevidde GS7 48V 1000W maks 48V 22Ah (1056Wh) 65-80km GS5 48V 1000W maks 48V 13Ah (624Wh) 40-50km NORGES MEST KJØPTE
Våre elektriske sparkesykler har nå vært på markedet i over fire år. Erfaringen E-wheels har skaffet seg gjennom denne perioden er uerstattelig og sørget for banebrytende utvikling. Hver generasjon med produkter har blitt utbedret og oppgradert fra sin forrige.
E-Wheels by Joyor er det nyeste tilskuddet til vårt sortiment. Det er inngått ett tett samarbeid med Joyor og deres verdenskjente modeller er blitt videreutviklet for norske forhold. E-wheels by Joyor serien er tettet ytterligere mot vann og er sertifisert til IP54. Denne oppgraderingen gjør at de er langt mer vanntette enn standard-serien og andre som selges med whitelabel.
NB! Før førstegangs bruk:
- Ta en sikkerhetssjekk av produktet
- Vi anbefaler bruk av hjelm
Som alle fremkomstmidler trenger også dette produktet vedlikehold. Dette innebærer sjekk og eventuelt etterstramming av foldemekanisme og bremser. Før første gangs bruk må alle bolter, muttere og skruer sjekkes.
Vi minner om at maksimal lovlig hastighet for små elektriske kjøretøy er 20km/t.
Det kan forekomme små avvik mellom produktbilder/tekst og det faktiske produktet som følge av potensielle leveringsutfordringer for enkelte komponenter. Funksjonalitet og kvalitet vil ikke bli påvirket og alltid være tilsvarende god eller bedre.Motor og Batteri
- Motor:48V 1000W maks effekt, 500W nominell
- Toppfart:20 km/t med sperre, 25+ km/t uten sperre
- Batteri:48V 13Ah - 624Wh
- Optimal rekkevidde:55 km
- Ladetid:6-7 timer
Funksjoner/Diverse
- Hjulstørrelse:8.5"
- Bremser:Skivebremser foran og trommelbrems bak
- IP-grad:IP54
- Lys: Kraftig hvitt lys foran og rødt lys bak + bremselys
- Lyd:Ringeklokke
- Justerbar:Justerbar høyde på styret
- Sammenleggbar:Ja
- Støtte:Ja
Størrelse
- Dekk:8,5"
- Vekt:19 kg
- Maksvekt fører:125 kg
- Variant Størrelse:118 x 55 x 118 cm
- Størrelse sammenlagt:118 x 47 x 18 cm
- Mål på eske:120 x 25 x 46 cm
Si din mening
Outlet
Joyor GS5 - BEGRENSET ANTALL
Varekode: 9701G-serien er elegant, praktisk og sikker. Motoren yter hele 1000 W maks effekt, sterke klatre og akselerasjonsegenskaper! Opptil 80km rekkevidde, punkteringsfrie dekk, doble dempere foran og bak. E-Wheels by Joyor serien er spesialtilpasset norske forhold
Konfigurer
- På vei inn